nmКордон | GranicaУкраїна | Ukraina

Укрзалізниця готує додаткові евакуаційні поїзди зі Львова, Києва, Дніпра, Хмельницького, Кривого Рогу та інших міст [UA/PL]

0
Поширень | Udostępnień

Пресслужба компанії повідомляє, про додаткові потяги з Києва, Дніпра, Хмельницького, Кривого Рогу, Запоріжжя, Волновахи, Попасної, Рубіжного, Сіверська та Вінниці.

За інформацією на сайті Укрзалізниці, додаткові поїзди за маршрутом Львів – Держкордон (Медика, Польща) – Львів курсуватимуть щодня, до скасування.

Загалом буде курсувати 6 таких поїздів.

1) поїзд № 7601 Львів – Держкордон (Медика) вирушає зі Львова о 19:55 год. та прибуває на кінцеву станцію о 22:29 год.;
2) поїзд № 7602 Медика (Держкордон) – Львів вирушає зі ст. Медика о 01:11 та прибуває до Львова о 03:45;
3) поїзд № 7603 Львів – Держкордон (Медика) вирушає зі Львова о 00:40 год. та прибуває на кінцеву станцію о 03:14;
4) поїзд № 7604 Медика (Держкордон) – Львів вирушає зі ст. Медика о 06:00 та прибуває до Львова о 08:34;
5) поїзд № 7605 Львів – Держкордон (Медика) вирушає зі Львова о 05:27 та прибуває на кінцеву станцію о 08:01;
6) поїзд № 7606 Медика (Держкордон) – Львів вирушає зі ст. Медика о 10:41 та прибуває до Львова о 13:15.
Ці потяги прибувають та вирушають з Головного залізничного вокзалу Львова.

Якщо йдеться про додаткові потяги з Києва, Дніпра, Хмельницького, Кривого Рогу, Запоріжжя, Волновахи, Попасної, Рубіжного, Сіверська та Вінниці – Укрзалізниця свідомо не дає чітких анонсів, коли саме та яким маршрутом рухатимуться поїзди.

„Це дозволяє їхати „поза радарами” та оперативно корегувати маршрут згідно з підказками зі штабу”, – повідомили у „Укрзалізниці”. Також працівники компанії настійливо просять пасажирів не виставляти фото з геолокацією у соцмережі.

”Наші бригади їдуть у рейсі вже подекуди по кілька діб. Під обстрілами. Без гарячої їжі. Хвилюючись за власні родини, але все ж разом з пасажирами, бо це наш обов`язок”, – каже компанія.

PL

Ukrzaliznytsia przygotowuje dodatkowe pociągi ewakuacyjne ze Lwowa, Kijowa, Dniepru, Chmielnickiego, Krzywego Rogu i innych miast

Służba prasowa spółki informuje o kolejnych pociągach z Kijowa, Dniepru, Chmielnickiego, Krzywego Rogu, Zaporoża, Wołnowachy, Popasny, Rubiżnego, Siwerska i Winnicy.

Według strony internetowej Ukrzaliznytsia dodała też więcej pociągów trasie Lwów – Granica Państwowa (Medyka, Polska) – Lwów. Pociągi będą kursować codziennie aż do odwołania.

Дай відповідь | Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *